Serwetki do wykorzystania na stołach imprezowych

Nadaj swoim stolikom imprezowym odrobinę personalizacji dzięki niestandardowym serwetkom we wszystkich rozmiarach.

Wszyscy kochamy dobrą serwetkę koktajlową, ale spójrzmy prawdzie w oczy, czasami potrzebujemy trochę więcej przestrzeni w naszych niestandardowych serwetkach. Na szczęście jest serwetka na każdą okazję, bez względu na to, czy prowadzisz wspaniałą kolację, czy też drinka z przyjaciółmi. Każdy rozmiar spersonalizowanych serwetek można zaprojektować tak, aby idealnie pasował do wystroju imprezy. Od serwetek obiadowych po ręczniki dla gości czy pudełka na butelkę wina, twoje opcje są nieograniczone.

Nie wiesz, które serwetki są idealne na Twoje wydarzenie? Mamy kilka świeżych pomysłów, które Cię zainspirują, niezależnie od tego, czy zamawiasz niestandardowe akcesoria na przyjęcia od lat, czy zastanawiasz się nad tym po raz pierwszy.

Spersonalizowane ręczniki dla gości

Indywidualnie zaprojektowane ręczniki dla gości to świetny sposób na rozszerzenie spersonalizowanych akcesoriów imprezowych do pokoju i zapewnienie gościom odrobiny niestandardowego luksusu podczas suszenia rąk. Pamiętaj jednak, aby nie ograniczać spersonalizowanych ręczników gości tylko do toalet! Specjalnie zaprojektowane ręczniki dla gości stanowią doskonałą opcję serwetek o dużych rozmiarach do rodzinnego posiłku lub bufetu. Ponadto rozmiar spersonalizowanych ręczników dla gości doskonale nadaje się do ciekawego składania serwetek, aby zaprezentować się w Twoim pięknym stole.

Spersonalizowane serwetki na lunch

Specjalnie zaprojektowane serwetki obiadowe dają więcej serwetek niż serwetki koktajlowe, ale są mniejsze niż pełnowymiarowe serwetki obiadowe. Jeśli oferujesz ciężkie przekąski lub lekki posiłek, niestandardowe serwetki obiadowe są świetną opcją. Twój indywidualny projekt będzie wyglądał pięknie na wybranym przez Ciebie kolorze serwetki, a także w kolorze i połysku nadruku na folii. Nie daj się zwieść ich nazwie, spersonalizowane serwetki obiadowe są niezłym rozmiarem na szereg wydarzeń wykraczających poza tradycyjny lunch!

ZOBACZ PORTFOLIO LUB DANE TECHNICZNE

Spersonalizowane serwetki obiadowe

Udoskonal swój wspaniały stół na stole dzięki spersonalizowanym serwetkom. Spodoba ci się sposób, w jaki wystrój imprezy współgra z niestandardowymi serwetkami obiadowymi. Dzięki kwadratowemu wymiarowi  o luksusowo miękkiej fakturze, Twoje spersonalizowane serwetki obiadowe będą wspaniałe, gdy goście będą ucztować podany posiłek. Nie lekceważ, w jaki sposób odpowiednio zaprojektowana serwetka obiadowa może łączyć styl imprezowy! Koordynacja spersonalizowanych serwetek obiadowych z innymi niestandardowymi akcesoriami imprezowymi sprawi, że wydarzenie sprawi, że wszystkie szczegóły zostaną omówione.

ZOBACZ PORTFOLIO LUB DANE TECHNICZNE

Zastanawiasz się nad zamówieniem spersonalizowanych materiałów eksploatacyjnych na następne wydarzenie, ale nie jesteś pewien, czy w pełni rozumiesz ten proces?

Może często marzysz o idealnej serwetce koktajlowej na zamówienie, robiąc zakupy gotowych produktów detalicznych na imprezy, ale nigdy nie znajdziesz tego, czego szukasz?

Dobrą wiadomością jest to, że zamawianie spersonalizowanych materiałów eksploatacyjnych jest bardzo łatwe i warte dodatkowych kilku chwil wysiłku.

Jak uczynić serwetkę papierową wyjątkową?

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie decydują się na projektowanie własnych spersonalizowanych materiałów imprezowych, jest posiadanie przedmiotów, które są naprawdę unikalne dla wydarzenia i doskonale odzwierciedlają ich motyw imprezowy. Jeśli zamierzasz zaprojektować niestandardowe akcesoria imprezowe, powinieneś całkowicie upewnić się, że są one całkowicie dostosowane do Twojego wydarzenia i gościa honorowego.

Gdy poczujesz swobodę twórczą związaną z projektowaniem i zamawianiem własnych spersonalizowanych materiałów eksploatacyjnych, możesz po prostu napisać lub zadzwonić.

Zamawianie spersonalizowanych materiałów eksploatacyjnych jest gwarantowanym sposobem na podniesienie poziomu Twojej imprezy, dzięki czemu Twoi honorowi goście poczują się tak kochani i doceniani.

To jest naprawdę łatwe i TAK zabawne!

tel. +48 662 070 168  |  serwetki@24marketing.pl

Jak kupić?

OPCJA 1

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce. Minimalna ilość zamówienia 1 opakowanie. SKLEP.

OPCJA 2

Serwetki jednokolorowe pakowane 20 sztuk w paczce, 30 sztuk w kartonie. Minimalna ilość zamówienia 1 karton. NAPISZ.

OPCJA 3

Serwetki jednokolorowe z logo. Minimalna ilość zamówienia 200 szt. = 10 opakowań. NAPISZ.

Call Now Button